Vyko VVG tinklo visuotinis narių susirinkimas

2023-08-30 d. Zapyškyje vyko VVG tinklo visuotinis rinkiminis narių susirinkimas. Iš mūsų VVG į susirinkimą vyko pirmininkas Andrius Šarėjus ir VPS administravimo vadovas Gytis Šalna.

Susirinkime buvo svarstomi klausimai dėl VVG tinklo nario mokesčio, renkamas VVG tinklo pirmininkas, renkama VVG tinklo valdyba, kalbėta apie LEADER įgyvendinimo modelį naujame finansavimo laikoarpyje. 

Susirinkusieji VVG tinklo pirmininku išrinkta Helena Naglazienė (Pasvalio VVG pirmininkė). Išsrinkta ir patvirtinta nauja VVG tinklo valdyba: Kristina Švedaitė, Agnė Kanapeckaitė, Jolita Umbrasienė, Alvydas Varanis, Nelė Želvienė, Lina Kružinauskienė, Raimonda Damulienė, Kristina Kavaliauskienė, Arūnas Stasiūnas ir Helena Naglazienė. Nutarta padidinti VVG tinklo nario mokestį iki 500 Eur.

Po susirinkimo buvome paviesti susipažinti su projektais iš Kauno r. VVG: „Liofilizuoti produktai Ringauduose“- kur norintieji galėjo įsigyti liofilizuotų produktų (vaisių, sūrio, ledų) ir apžiūrėti įrengtą autofurgoną ir restoranas „Scena”. Taip pat galima buvo aplankyti unikalų upių technikos vizualaus meno, medijų ir technologijųir landšafto dizaino projektą „Nemuno7“, kuris lankytojus kviečia artimesnės pažinties su vandeniu, o paskui – į garsų ir vaizdų terapiją.