Vietos veiklos grupėms pristatyta vietos projektų vertinimo tvarka

           Praeitą savaitę Kaune vyko Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) ir vietos veiklos grupių (VVG) atstovų susitikimas, kurio metu buvo aptarti VVG projektų vertinimo klausimai.

           Susitikimas-konferencija buvo surengta, nes keičiamos VVG administravimo taisyklės, kuriose bus nustatyta, kad VVG paraiškų vertinimą atliks nebe NMA, o VVG. Kaip teigė renginį pradėjęs NMA direktorius Erikas Bėrontas, taisyklių pakeitimas labai reikalingas siekiant visiems svarbaus bendro tikslo – surinktas VVG paraiškas įvertinti kuo operatyviau, kad parama jos gavėjus pasiektų kaip galima greičiau.

          Konferencijos dalyviai buvo pasiruošę darbui. NMA darbuotojai – Virginija Liukpetrytė ir kolegos iš jos vadovaujamo skyriaus, supažindino VVG atstovus su NMA jau atliktais darbais, kai buvo gautos VVG paraiškos, pristatė, kokius darbus turės atlikti VVG, kai paraiškos joms bus perduotos. Klausytojams buvo pristatyti pagrindiniai paraiškų vertinimo kriterijai, aptarti vertinant dažniausiai kylantys klausimai, pvz., kada paraiška gali būti atmesta, kada būtina rašyti paklausimą pareiškėjui, į ką reikia atkreipti dėmesį vertinant verslo planą ir kiti darbo, susijusio su paraiškų vertinimu, niuansai.